Rekondiční masáž - 30 minut
  • Rekondiční masáž - 30 minut

Rekondiční masáž - 30 minut

350,90 Kč
315,00 Kč Sleva 10%
Výše uvedená cena je konečná. Vč. DPH.
261,00 Kč bez DPH

Dárkový poukaz - Saunový svět Tropicana Hradec Králové, rekondiční masáž na 30 minut pro 1 osobu

Počet
elektronicky

EAN13:
1358920007

Dárkový poukaz - Saunový svět Tropicana Hradec Králové, rekondiční masáž na 30 minut pro 1 osobu

Poukaz je odesílán elektronicky, automaticky po přijetí platby (platba převodem, platba kartou), nebo v papírové podobě prostřednictvím České pošty (dobírka).

Saunový svět TROPICANA

Adresa: Bratří Štefanů 1120 (naproti IVECU) Hradec Králové

Otevírací doba: PO — ČT: 10:00–21:00, PÁ – SO: 10:00 – 22:00, NE: 10:00 – 21:00

Kontakt: +420 608 766 399

WEB: www.saunatropicana.cz

Masáž má celkový uklidňující nebo povzbuzující účinek na tělesnou výkonnost a ovlivňuje stav centrálního nervového systému.

Masáž stimuluje krevní oběh a urychluje vylučování odpadních látek z těla, posiluje odolnost vůči nemocem , urychluje obnovu poškozených tkání, zmírňuje bolesti a napětí svalů a zvyšuje pružnost těla.

Masáže jsou určeny pro sportovce, pro těžce fyzicky pracující, pro lidi vystavené permanentnímu stresu, pro osoby s nedostatkem pohybu, trpící nespavostí, chronickou únavou, bolestí hlavy, nechutenstvím, zažívacími problémy či depresí. Dále jsou vhodné při problémech s prokrvováním tkání, krevním a lymfatickým oběhem, pro osoby po úrazech, tedy pro všechny, kteří se starají o své zdraví, kondici a duševní pohodu a hledají uvolnění, relaxaci a dobrý pocit.


U nás si vybere příjemné atrakce každý milovník saunování a relaxace. Nabízíme 10 různých saun (finské sauny, švédská sauna, BIO sauny, infrasauna, parní lázně, sauna Hammam), vířivky, Kneippův chodník, ochlazovnu s bazénem, tématické odpočívárny a restauraci s drobným občerstvením.

Finská sauna klasik:  prověřenou klasikou, která vám pomůže vyplavit z těla toxiny, zlepšuje činnost srdce a prokrvuje orgány i kůži, posíliju imunitu a zbavuje stresu. Teplota se v klasické finské sauně pohybuje v rozmezí od 85 do 95 stupňů Celsia. Vlhkost vzduchu je pak mezi 10 a 20 procenty. Finská sauna je typická dřevěná sauna s el. kamny a kameny, které se polévají vodou, aby se zvlhčil vzduch v sauně.

Švédská sauna Vulkán: sauna je stejně jako finská postavena z kvalitního dřeva, el. kamna s kameny. Teplota pohybuje mezi 100 až 110 stupni Celsia, vlhkost je minimální. Do tohoto druhu sauny by měli chodit opravdu jen zcela zdraví lidé, jelikož saunování ve švédské sauně je poměrně náročné.

Finská sauna medová: příjemná sauna s dřevěným obkladem a vůní po medu. Zlepšuje činnost srdce, rozšiřuje cévy a zlepšuje prokrvení organismu, uvolňuje dýchací cesty, prevence alergii, napomáhá regeneraci svalstva a odstraňuje stres. V sauně se teplota vzduchu pohybuje od cca 80 až do 100 stupňů Celsia, přičemž vlhkost vzduchu se pohybuje v rozmezí 8-15 %.

Bio sauna color:  terapie barev, velmi vhodná pro relaxaci a duševní sílu. Barvy působí na lidskou psychiku a dodávají energii. Teplota je v bio sauně asi 40 až 60 °C, vlhkost vzduchu od 30 do 60 %.

Bio sauna sůl: postavená z kvalitního dřeva doplněna stěnou ze solných himalájských  cihel, nejlépe působí na horní cesty dýchací a na pokožku. Je druhem sauny, která kombinuje finskou a parní saunu. Teplota je v bio sauně asi 40 až 60 °C, vlhkost vzduchu od 30 do 60 %. Díky tomu budou vaše chvíle v biosanuě ještě příjemnější.

Bio sauna tropical: Klima v této druhu sauny evokuje tropické ovzduší. Teplota se v tropické sauně pohybuje mezi 60 až 70 stupni Celsia. Je velmi podobná parní sauně, kde je také větší vhkost. Někdy se do tohoto druhu sauny přidávají také vonné oleje, které více uvolňují dýchací cesty a působí uklidňujícím dojmem.

Infrasauna orange: Tento zvláštní typ saun najdete často ve fitness centrech. Infrasaunu využívají například sportovci na to, aby se pořádně rozehřáli před náročným tréninkem. Jedná se o kabinu vykládanou dřevem a vybavenou zářiči produkujícími infračervené záření, které je schopné dostat se až několik centimetrů pod kůži. Infrasauna se snadno vyhřeje během čtvrt hodiny. Teplota je zde pak mezi 45 a 60 stupni Celsia.

Parní lázně solné:   Solné klima a peeling působí skvěle na pokožku, pročišťuje póry, pomáhá při redukci projevů celulitidy a také akné. Kromě těchto pozitivních účinků je to samozřejmě i skvělý prostředek k relaxaci, jak psychické, tak fyzické, pomáhá při bolesti svalů, kloubů či zrychlení látkové výměny. Teplota  okolo 50 °C a relativní vlhkosti až 100 %.

Parní lázně eukalypt: Čistě z léčebného hlediska se jedná o pudový prostředek léčby, účinně působí na chronické rýmy, záněty nosohltanu a také hlasivek. Nemusí však sloužit pouze jako léčebná metoda již probíhajících onemocnění, tato lázeňská procedura je i preventivním pomocníkem.teplota  okolo 50 °C a relativní vlhkosti až 100 %. Automatický rozprašování eukalyptového výtažku.

Hammam: se zrodil z přísných požadavků na očistu těla i ducha. V pojetí orientální filozofie při něm ze sebe doslova „smyjete všechnu špínu světa“. S hammamem se můžete setkat například při cestách do Turecka, praktikuje se i v Maroku, Tunisu a dalších místech severní Afriky. Jde o jedinečnou masáž, spojenou s omýváním těla teplou vodou na příjemně vyhřátém mramorovém lůžku, důkladným peelingem pokožky pomocí speciální orientální rukavice kessa a typickým ošetřením mýdlovou pěnou, kterou masér vytváří s pomocí textilního vaku. Uvolňující masáž ve spojení s poléváním vodou je skutečně jedinečným a při prvním setkání až nečekaným zážitkem, který doslova omámí všechny vaše smysly.

Vířivky: Připravili jsme pro Vás 2 vířivky s masážními tryskami a perličkou. Nacházejí se mezi horami se skalními koryty řeky. Výborné na prokrvení organismu, uvolňuje  svalstvo, výborný doplněk k saunování.

Kneippův chodník: Aplikace procedury Oblázky na dně potůčku masírují chodidla, střídavé koupele zlepšují prokrvení ve všech oblastech těla. Terapie pomáhá při bolestech hlavy a syndromu studených nohou, pozitivně ovlivňuje krevní oběh a prokrvení končetin, vede k otužování. probíhá tak, se procházíte v nádrži s teplou vodou přibližně po dobu jedné minuty, a pak se asi 5 vteřin procházíte nádrží s vodou studenou. Tento cyklus několikrát opakuje. Poslední musí být pohyb ve studené vodě a poté následuje otření nohou dosucha.

Ochlazovna: V ochlazovně nechybí hluboký ochlazovací bazén, ledová studna, polévací vědro, ledové sprchy a odpočívací lavice.

Egyptská odpočívárna: Trocha mytologie, odpočněte si v duchu tajemna v naší pyramidě.

Horská odpočívárna: menší odpočívárna, relaxace a uvolnění.

Noční odpočívárna: odpočívárna v soukromí, relaxace.

Restaurace: příjemná odpočívárna s možností využít občerstvení (nápoje a lahůdky).

STHK0007
98 ks

Parametry

Druh
MASÁŽE

Specifické reference

8 x další produkt v této kategorii