Eltrinex LS500 GPS

  • Eltrinex LS500 GPS
  • Eltrinex LS500 GPS
  • Eltrinex LS500 GPS
  • Eltrinex LS500 GPS
  • Eltrinex LS500 GPS

Eltrinex LS500 GPS

4 773,00 Kč
Výše uvedená cena je konečná. Vč. DPH.
3 945,00 Kč bez DPH

kamera do auta, 2,7", 145°, 2K WDR, GPS, detekce radarů, G-senzor, microSDHC až 64GB, detekce pohybu

Počet
obvykle 7 dnů

EAN13:
8595676303521

Služby & Záruka

Vaše spokojenost je naší prioritou.
Klikněte zde pro rozšířené služby a záruku k produktu

Dostupné služby pro tento produkt

Tyto služby můžete zakoupit v košíku se zbožím
Náhrada v případě poškození nebo krádeže (24 měsíců)
Náhrada v případě poškození nebo krádeže (24 měsíců)
13% z ceny produktu (+620,55 Kč )
Náhrada v případě poškození nebo krádeže (12 měsíců)
Náhrada v případě poškození nebo krádeže (12 měsíců)
8% z ceny produktu (+381,88 Kč )
Možnost vrátit zboží do 60 dnů
Možnost vrátit zboží do 60 dnů
5% z ceny produktu (+238,67 Kč )
Okamžitá výměna v případě reklamace
Okamžitá výměna v případě reklamace
7% z ceny produktu (+334,14 Kč )
Prodloužení záruky o 24 měsíců (+2 roky)
Prodloužení záruky o 24 měsíců (+2 roky)
14% z ceny produktu (+668,28 Kč )
Prodloužení záruky o 12 měsíců (+1 rok)
Prodloužení záruky o 12 měsíců (+1 rok)
9% z ceny produktu (+429,61 Kč )
Zboží si právě prohlíží 2 zákazníci

Eltrinex LS500 GPS 

- 2K video (2560×1080)Full HD video, HD video i VGA

- 145° širokoúhlý objektiv

- 2,7" velký displej

- Jednoduchá instalace a ovládání

- Displej s českým menu

- Spolehlivý, odolný a snadno nastavitelný držák na sklo

Cyklické natáčení (sama přehrává staré záznamy)

- Kamera začne nahrávat, jakmile rozpozná pohyb

- G-senzor, WDR, noční vidění, GPS

LDWS - hlídání jízdních pruhů

- Detekce rychlostních radarů


 

Model LS500 GPS v sobě spojuje všechny osvědčené funkce svých předchůdců: magnetický rychloupínací držák s napájením, rozlišení videa 2K, polarizační filtr, funkci WDR pro noční záznam, detekci jízdních pruhů, GPS, upozornění na radary, místa policejních hlídek i upozornění na železniční přejezdy a další.

 

Autokamera Eltrinex LS500 GPS je vybavena osvědčeným rychloupínacím magnetickým držákem s napájením, vycházející z modelu LS400, který se stal vítězem srovnávacího testu asistenční služby ÚAMK. Díky chytrému řešení držáku odpadá nutnost neustále zapojovat a odpojovat napájecí kabel. Kameru stačí do držáku lehce zasunout a automaticky dojde k zapnutí kamery a zahájení záznamu. Po odpojení kamery z držáku dojde automaticky k ukončení záznamu a jejímu vypnutí. Tuto vlastnost ocení zejména řidiči, kteří neradi ponechávají ve vozidle bez dozoru cenné předměty.

 

Kamera je osazena GPS přijímačem. Umožňuje proto zobrazovat aktuální rychlost vozidla, hlídat a upozorňovat na její překročení (s přednastavenou rezervou) a informovat o směru jízdy (sever, severovýchod, a pod.)

 

Detekce POI bodů je novou funkcí, která upozorňuje řidiče na místa s častým výskytem policejních kontrol, statických kamer apod. Navíc dokáže kamera Eltrinex LS500 GPS upozorňovat i na železniční přejezdy a zvýšit tak pozornost řidiče na těchto rizikových místech.

 

Inteligentní funkce detekce jízdních pruhů povyšují kameru Eltrinex LS500 GPS z pasivního záznamníku provozu na aktivního pomocníka řidiče. Kamera dokáže pomocí zvukové signalizace informovat o vybočení z jízdního pruhu a tím zabránit havárii způsobené například mikrospánkem. Při dlouhé jízdě je možno využít také hlasového varování, které řidiči doporučí po určité době jízdy udělat přestávku.

 

Díky technologii WDR a nově přepracované optice došlo ke zvýšení kvality obrazu a ostrosti zaznamenávaného videa v rozlišení až 2K. Čitelnost dopravních značek a přehlednost dopravní situace umožňuje snadno odhalit viníka dopravní nehody či jiného zaznamenaného incidentu. Kamera je vybavena funkcí "nočního vidění", pomocí které zvyšuje kvalitu obrazu i v situacích s nízkou hladinou světla (např. šero, průjezd tunelem a podobně). Samozřejmostí je i kvalitní záznam zvuku. Kamera podporuje paměťové karty o kapacitě až 64 GB.

 

Eltrinex LS500 GPS komunikuje s uživatelem kompletně v českém jazyce a disponuje širokou škálou užitečných funkcí. Umožňuje do videa ukládat datum a čas, a to jak přímo do záznamu, tak i do názvu uloženého souboru. Díky tomu lze videa snadno archivovat a vyhledávat. Záznam může probíhat ve smyčce - záznamy jsou pak děleny na menší díly, kdy starší díly jsou následně přemazávány novějšími. S využitím této funkce není třeba myslet na zaplnění karty a videa mazat - vše se provádí automaticky.

 

Důležité video je možné stiskem jednoho tlačítka ochránit proti přepsání. Aktivovat lze také funkci detekce otřesů, video je pak automaticky ochráněno jakmile dojde k zachycení otřesu nebo nárazu (například dojde-li k havárii a řidič musí řešit jiné, důležitější věci, kamera video z havárie bezpečně uloží a ochrání proti přepsání).

 

Pro úspornější záznam lze aktivovat režim detekce pohybu. Kamera v tomto režimu pozastaví nahrávání v situacích, kdy detekuje pouze statický obraz. Kameru je také možno nouzově využít jako fotoaparát, například pro pořízení snímků z místa autonehody.

Eltrinex
777654

Parametry

Záruka
24 měsíců
Produktové číslo
8595676303521
Úhlopříčka displeje ( " )
2,7
Rozlišení videa
2304 x 1296 (Super HD), 1920 x 1080 (FULL HD)
Úhel záběru
145°
Funkce kamery
Detekce radarů, Upozornění na vybočení z pruhu, Antikolizní systém, Senzor pohybu, GPS modul, Inteligentní asistent, G-sensor
Konektivita
USB
Barva
černá

Specifické reference

Mohlo by vás také zajímat

16 x další produkt v této kategorii